„Nabízím ti práci, která je i zábavou.“

Náš tým R&D ve výrobním závodě ASSA ABLOY Rychnov navazuje na úspěchy oddělení vývoje FAB, které má za sebou stoletou historii. V roce 2010 jsme se stali „excellence centre“ pro vývoj cylindrických vložek pro evropskou část skupiny ASSA ABLOY, a protože jsme dosahovali velmi dobrých výsledků, dostali jsme důvěru a jsme dnes strategickým partnerem mnohých vývojářských týmů po celém světě. Sdílíme s nimi společné cíle a týmového ducha. Rozvíjíme se, rosteme a hledáme nové posily.

 

 

Naše práce nás baví!

kolegů v týmu

Náš vývojářský tým je tak akorát velký, že můžeme spolupracovat každý s každým a zároveň jsme důstojným partnerem našim zahraničním kolegům.

patentů

Za celou historii vývoje a výzkumu v oblasti cylindrických vložek a elektromechanických zámků má naše oddělení velmi významný podíl na přihlášení téměř 60 patentovaných technických řešení.

zahraničních partnerů

Spolupracujeme se zahraničními vývojovými týmy z celé Evropy, z Izraele a Číny. Podílíme se na definování směru vývoje produktů v oblasti zabezpečení u nás i v zahraničí, máme přístup ke světovým moderním technologiím a knowhow.

Jsem součástí týmu R&D

„Neznám rutinu.“

 

 

Petr Marek

R&D Mechanical Engineer

„Největší motivací mi je přetavit bláznivou myšlenku do reálného produktu.“

Jan Růžička

R&D Mechanical Engineer

„Mám inspirující kolektiv.“

 

Tomáš Machala

R&D Mechanical Engineer

„Práce mě naplňuje, největší odměnou je  pro mě fungující produkt.“

Petr Kafka

R&D Mechanical Engineer

Nakoukněte
do FABky – Oddělení R&D

Na mé práci v týmu mechaniků mě nejvíce baví rozmanitost ve složení týmu, vzájemně se dokážeme motivovat a inspirovat. Pracujeme jak na strategicky významných projektech, jež určují směr vývoje pro celou skupinu, tak i na zcela inovativních řešeních, kde je potřeba patentová ochrana produktu. Stereotyp nás míjí velkým obloukem.

Luboš Fibikar
R&D Manager – Mechanical Products Development

 

 

 

 

Práce ve vývoji elektromechanických produktů přináší řadu výzev, které přichází z unikátního spojení jemné mechaniky s elektronikou. Během práce na návrhu produktu nám skupina ASSA ABLOY nabízí know-how vývojářů z celé Evropy, se kterými diskutujeme a vzájemně sdílíme nápady a řešení. „Brainstroming“ u nás není jen nadpisem v knize, je to nástroj používaný k překonávání našich vlastních limitů. Členové týmu mají jedinečnou možnost navštívit v rámci své činnosti špičkové elektrotechnické i mechanické laboratoře. Úzká vazba vývoje s výrobou produktů otevírá obzory a inspiruje tým k implementaci  řešení, které jsou vysoko nad průměrem. Vývoj elektromechanických zamykacích systémů v Rychnově nad Kněžnou dává jasně najevo, že máme stále co nabídnout a že s námi svět elektroniky musí počítat.

Michal Jáchim
R&D Manager – Electromechanical Products Development

ASSA ABLOY is a highly innovative company and has been listed again by the Forbes Magazine as one of the 100 most innovative companies globally. We are a large and complex organization. At heart, our purpose is innovation. Our history was built on innovation. Our future will be, too. Across EMEA, innovation work goes on everywhere. We have 39 R&D centres, with almost 700 staff, working across 15 different product categories. This represents a very large innovation footprint and a huge investment in digital products. Important Innovation Center, where we are planning to grow and to invest, is the one in Rychnov nad Kneznou in Czech Republic.

David Moser
VP Product Innovation EMEA

Nejsme žádné americké instagramové hvězdy, ale seriózní inženýři! 😊

Vývojová oddělení koncernu ASSA ABLOY, se kterými úzce spolupracujeme

Naše oddělení R&D právě nabízí tyto volné pracovní pozice:

Chceš to zkusit?

Kontaktovat nás můžeš pomocí formuláře nebo přímo na telefonním čísle personálního oddělení +420 494 511 124, +420 494 511 125.

Zahájení dodávek vložek FAB Nové Generace

ASSA ABLOY začala prodávat nové produktové řady vložek. K zahájení dodávek prvních smontovaných vložek FAB Nové Generace došlo v průběhu měsíce října 2021. Vložky byly představeny českým a slovenským zámečníkům, kteří je nyní testují. Jedná se o vložky kompletně vyvinuté v našem závodě, přičemž byl kladen důraz na co největší unifikaci jednotlivých komponentů nejen pro čtyři...